جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرکز علمی کاربردی سلفچگان با حضورمسئولین واحد استانی

به گزارش از روابط عمومی مرکز علمی کاربردی سلفچگان جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرکز علمی کاربردی سلفچگان با حضورمسئولین واحد استانی برگزار گردید

در این جلسه جناب آقای دکتر دلاوری رئیس مرکز ضمن خیر مقدم و ارائه گزارش از عملکرد، فعالیت های صورت پذیرفته در راه اندازی و ایجاد رشته های جدید خواهان توجه جدی واحد استانی به این مرکز و مساعدت های لازم در ارتقاء کمی و کیفی مرکز در ادامه و استمرار این مرکز داشت.

دکتر دلاوری اشاره داشتن، نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی موسسه توسعه و عمران سلفچگان  شامل آموزشهایی است که با هدف ارتقا و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارتهای شغلی و افزایش مستمر و فزاینده بهره وری در تمامی سطوح تحصیلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تکمیلی بین سطوح تحصیلی طراحی و اجرا می شود و با استفاده از فناوریهای آموزشی روز و ظرفیتهای آموزشی محیط کار، افراد را براساس استانداردها و صلاحیتهای شغلی و با تاکید بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار تا سطح مطلوب تربیت می نماید.

دانشگاه علمی کاربردی موسسه توسعه و عمران سلفچگان  به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه می شود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم می باشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موسسه توسعه و عمران سلفچگان  را دارید می توانید با مراجعه به وب سایت مرکز از وضعیت و شرایط ثبت نام اطلاع حاصل نمایید.

 

 

 

همچنین ببینید

دیدار سرپرست مرکز با مدیرعامل سازمان آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *